Kreipimasis į Pirminės ambulatorinės asmens sveikatos priežiūros įstaigos vadovus

Gerbiami vadovai,

Lietuvoje pradėtas vykdyti Lietuvos mokslų akademijos remiamas LITGEN projektas, kurio tikslas surinkti įvairią informaciją apie lietuvių tautos genotipą. Jūsų įstaigų pacientai patenka į pacientų atrankos sritį. Jeigu sutiktumėte dalyvauti šiame tyrime, prašytume sukviesti Jums patogų rytą 10 valandą Jūsų įstaigoje besigydančių ar prisirašiusių lietuvių kilmės šeimų: mama ir tėtis (privalo būti 40 – 60 metų amžiaus), taip pat vaikas ar vaikai. Tiriamieji gali būti Jūsų įstaigos darbuotojai ar jų šeimų nariai. Planuosime šiems tiriamiesiems paimti kraujo mėginius. Mėgintuvėlius, adatas atsivežtų Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto darbuotojai, kurie papildomai pacientų paprašytų atsakyti į keliolika specialios mitybos anketos klausimų. Jeigu sutiktumėte dalyvauti ar domintų kokie nors klausimai susiję su projekto vykdymu, prašau atsiųskite žinutę el. paštu vytautas.kasiulevicius(at)gmail.com Su Jumis susisieksime Jums tinkamu laiku.

Dėkojame už bendradarbiavimą.

Tyrimo organizatorių vardu, doc. V. Kasiulevičius