• Organizuojama projekto konferencija 2015-03-06. Programa bus paskelbta.
  • 2014 m. gruodžio 12 d. įvyko projekto seminaras „Naujos kartos viso žmogaus genomo sekos tyrimai – pirmieji žingsniai Lietuvoje“ (programa).
  • Istorinis tautų maišymasis – ar viską žinome? (Gydytojų žinios)
  • Tiriantis mūsų populiaciją (Gydytojų žinios)
  • V. Kučinskas - mokslininkas, gebantis pramušti sienas pažangai (Veidas)
  • Kiek gi vidutiniškai likopeno per parą suvartoja Lietuvos gyventojai? (www.15min.lt)
  • Atskleidžiamos lietuvių tautos gyvensenos, sveikatos ir genų sąsajos (Spectrum)
  • Iš genų skaitysime save (Gydytojų žinios)
  • Mokslininkai - akad. prof. habil. dr. Vaidutis Kučinskas (projektas "Yra šalis")
  • Tyrimas atskleidė: aukštesnė socialinė padėtis - sveikesni mitybos įpročiai (Lietuvos rytas)
  • Kaip mes renkamės maistą arba kodėl vieni nutukę, o kiti – liesi? (Lietuvos rytas)
  • Genetikas apie mokslą mąsto net simfoninio orkestro koncerte (Lietuvos sveikata).
  • Šalies mokslininkai aiškinasi, kas mes (Vakaro žinios)
  • Vilniaus universiteto mokslininkai pirmą kartą pradėjo skaityti visą žmogaus genomą (Universitas vilnensis)
  • Vilniaus universiteto mokslininkai skaito lietuvio genus (Lietuvos ryto priedas "Sostinė")
  • Lietuvio genomas: kokias ligas mes paveldime (Žurnalas "Veidas")